Výběr licenčních poplatků a seznam turnajů

Vážení rodiče a přátelé judo,

Každý aktivní člen musí mít zaplacenou licenci pro příslušný kalendářní rok.
U9 a U11 přípravka platí 100 Kč /rok, tj. všichni 2007 a mladší.
U13 a starší, to znamená ročník 2006 a starší, platí 300 Kč/ rok
Trenéři, rozhodčí, sportovní ředitel atd. platí 300 Kč/rok

Bez zaplacené licence nelze startovat na soutěžích pořádaných ČSJu. Nelze zadat technický stupeň (barevný pásek)
Součástí licence je centrální pojištění všech členů.

Licence můžete poslat na účet 210 034 7991 / 2010 VS (Váš mobil) do poznámky příjmení dítěte.
Nebo ji můžete zaplatit u trenéra na tréninku. Licence se objednávají hromadně.

 

Datum Soutěž Poznámka
14.1. PL Velim
1.4. KP Kolín U11, U13, U15, U21
2.4. Kemp Žáci Čáslav
8.4. Boleslav
13.4. – 15.4. kemp Čáslav
22.4. – 23.4. Kamenice
6.5. Beroun
20.5. PL Kolín
20.5. Příbram
27.5. KP U9, U18, M, Ž
17.6. Kolín Pohár naději
30.9. – 1.10. Mělník
14.10. – 15.10. Kralupy Kralupy Cup
11.11. Mladá Boleslav PČR mladší žactvo
25.11. PL Čáslav
9.12. Beroun
16.12. PL Kolín

Přihláška na Judo ve školním roce 2016/2017

Vážení rodiče a přátelé Judo,

níže naleznete odkaz na přihlášku k hodinám Juda na školách. Pokud chcete vědět, co si děti mají vzít s sebou na hodinu, navštivte sekci Časté otázky.

prihlaska_judo1617

První hodiny, na které se můžete přijít podívat a seznámit se s trenéry jsou následující:

Loděnice – ukázková hodina 26.9. pondělí od 15:15
Kyšice – ukázková hodina 26.9. od 17:00 do 18:00
Závodí – ukázková hodina 14.9. od 17:00 do 18:00
Králův Dvůr – ukázková hodina 30.9. od 15:00 do 16:00
Počaply – ukázková hodina 29.9. od 15:00 do 16:00
Rudná – ukázková hodina 27.9.  od 15:00 do 16:00
Zdice upřesníme po rekonstrukci tělocvičny.
Nově 2. ZŠ Beroun – ukázková hodina bude upřesněna
Tréninky budou s minimálními změnami ve stejných časech jako vloni.
Škola Den a hodina  
ZŠ Loděnice Pondělí 15:15 – 16:15 Středa 15:00 – 16:00
ZŠ Rudná – začátečníci Úterý 15:00 – 16:00 Čtvrtek 15:00 – 16:00
ZŠ Rudná – pokročilí Úterý 16:00 – 17:00 Čtvrtek 16:00 – 17:00
ZŠ Beroun – Závodí Středa 17:00 – 18:00
2. ZŠ Beroun Pondělí 16:00 – 17:00 Středa 16:00 – 17:00
ZŠ Králův Dvůr Pondělí 15:00 – 16:00 Pátek 15:00 – 16:00
ZŠ Počaply Úterý 15:00 – 16:00 Čtvrtek 15:00 – 16:00
ZŠ Zdice – bude upřesněno Úterý 16:30 – 17:30 Čtvrtek 16:30 – 17:30
ZŠ Cerhovice Středa začátečníci 18:00 – 19:00 Středa pokročilí 19:00 – 20:00
Sportovní hala Kyšice Pondělí 17:00 – 18:00 Středa 17:00 – 18:00