Judo víc než sport

 • Nepřehlédněte

  Nábor nových členů a zahájení školního roku
  Nábor nových členů

  Od 17. do 21. září 2018 proběhnou ukázkové hodiny a nábor nových členů. Podrobné informace najdete zde.
  Rozpis tréninků pro školní rok 2018 - 2019 najdete zde.
  Prosíme o důsledné vyplnění přihlášek, samotný podpis (...) bez uvedení jména a příjmení dítěte bohužel nestačí.

  Soutěž3. ročník Říčany Cupu
  V sobotu 22. září (kategorie U9 a U11) a v neděli 23. září (kategorie U13, U15 a U18, pro MU13 je soutěž nominační na PČR). Podrobné informace najdete v kalendáři.

  Motorické testy v pátek 28. 9. 2018
  Sváteční dopoledne 28. 9. 2018 využijeme k provedení části motorických testů, Cooperovu běhu. Sejdeme se v 9 hodin u tělocvičny ZŠ Loděnice, během 2 hodin bychom měli být hotovi. Týká se kategorií U11 a starších (u nás tedy všech, kteří mají žlutobílý nebo vyšší pásek). Motorické testy jsou podmínkou účasti na republikových akcích ČSJu a pro kategorie U15 a starší jsou dokonce povinné. Podrobnosti najdete zde.
  Prosíme o potvrzení účasti e-mailem nebo telefonicky.

Naše činnost

Sportovní klub Judo víc než sport se věnuje výuce juda, především ve školách na berounsku. Na ZŠ Počaply garantujeme výuku juda i v rámci projektu Judo do škol. Zdatnější děti své dovednosti dále rozvíjí v závodní skupině a úspěšně se účastní soutěží. Radost nám dělá i zvolna se formující skupina dospělých.

Podzimní randori 2017 v Počaplech
Podzimní randori 2017 v Počaplech

Kromě pravidelných tréninků tradičně organizujeme i příměstské tábory v průběhu školního roku a letní soustředění na konci hlavních prázdnin. S mimořádným ohlasem se setkávají i doplňkové akce jako hory nebo kola s judem (přečtěte si reportáže).

Sledujte kalendář!